Розділ допомоги користувачам Українського Порталу Оголошень

Правила розміщення інформації на Українському Порталі

Розміщуючи оголошення на Українському Порталі Оголошень Ви даєте свою згоду з "Правилами подачі оголошень" та з Договором-оферти

Правила подачі оголошень в групи товарів та послуг:

  1. Оголошення повинно відповідати рубриці, в яку воно подається. При відсутності в рубрикаторі точної рубрики для подачі оголошення, помістіть його в найбільш відповідну рубрику “Інше”.
  2. Оголошення повинно бути заповнено в точному відповідності до форми додавання нового оголошення. Всі поля форми додавання, позначені символом “*”, обов'язкові для заповнення.
  3. Не приймаються оголошення з однаковим заголовком і текстом від одного користувача/компанії (в тому числі створені з метою розміщення в різних рубриках). У разі потреби підняти вище раніше подане оголошення, скористайтеся функцією "оновити дату" в розділі "Мои объявления" (потрібно бути зареєстрованим користувачем).
  4. Не приймаються оголошення, у яких заголовок або текст оголошення складено з використанням верхнього регістру. Виняток становлять перші літери заголовних слів, власні імена та абревіатури. Видаляються з сайту оголошення, у яких заголовок містить повторюючіся знаки оклику і питання, многоточіє, інші знаки пунктуації та спецсимволи. Також видаляються оголошення з номерами телефонів та адресами сайтів в заголовку - для цього передбачені спеціальні поля.
  5. Не приймаються оголошення, які порушують авторські права третьої сторони, патентне право, неправомірно використовують чужі торгові марки. Такі оголошення видаляються з сайту за скаргою правовласника.
  6. Не приймаються оголошення про купівлю/продаж/обмін товарів та послуг, які входять в список запрещенных товаров .
  7. Не приймаються оголошення з фото-, відеоматеріалами, які порушують правила размещения изображений на Портале.
  8. Оголошення повинно мати виключно комерційний характер і не суперечити законодавству України, а також встановленим правилам громадської моралі.

Ці правила стосуються як безкоштовних, так і платних оголошень, які публікуються на сайті board.com.ua.

Користувачам, які порушують вищезазначені вимоги, буде закрито можливість подачі оголошень на Українському Порталі Оголошень, а їхні оголошення будуть видалені модераторами без повідомлення автора.

Всі оголошення регулярно переглядаються модераторами Порталу, і фіксуються автоматичною системою обліку і контролю.

Відвідувачі, розмістивши на Порталі свої оголошення, автоматично стають його користувачами. Адміністрація залишає за собою право сповіщати користувачів Українського Порталу Оголошень по електронній пошті про всі важливі зміни, що відбуваються на ньому. Така розсилка містить лише інформацію про діяльність сайту board.com.ua і буде припинена стосовно тих користувачів (з їхнього дозволу), які не бажають отримувати інформаційні повідомлення на свою адресу.

Адміністрація гарантує, що електронні адреси, отримані від користувачів Порталу, не будуть передані третій стороні, а будуть використовуватися лише всередині Українського Порталу Оголошень.

Адміністрація сайту board.com.ua готова співпрацювати з органами влади, які запитують від Порталу Оголошень дані щодо ідентифікації користувачів, розміщуючи оголошення на Порталі. Підставою для надання інформації є письмовий запит від уповноважених служб з обгрунтуванням необхідності надання такої інформації.

Вся відповідальність за достовірність інформації в оголошеннях несе рекламодатель. Інформація, представлена на Порталі Оголошень, може використовуватися лише в інформаційних цілях. Український Портал Оголошень не несе відповідальності за точність чи достовірність наданої інформації.

Адміністрація не несе відповідальності за зміст публікуваних варіантів, так само як і за дії користувачів, і не бере участі в правовідносинах між особами, укладаючи або можливим укладенням певної угоди купівлі-продажу за допомогою даного сайту.

Повернення коштів за платні послуги не здійснюється, якщо послуга вже була надана. Початок дії послуги не переноситься на пізніший час. Послуга не переноситься на інше оголошення.

Адміністрація залишає за собою право на внесення змін в правила розміщення оголошень. Слідкуйте за правилами.

З питань, пов'язаних із розміщенням інформації на board.com.ua обращайтесь до Адміністрації.
Бажаємо Вам успішних продажів та покупок.